top of page

Hudební tvorba pro Steve and Maggie


Kdo ještě nezná YouTube kanál Steve and Maggie, tak má zřejmě hlavu zahrabanou v písku nebo klapky na očích a totálně ignoruje svět kolem sebe. :-D


Ne, jasně. Dělám si legraci, ale je pravda, že tento kanál má víc než 12 milionů odběratelů (napříč jazykovými mutacemi). Zaměřuje se na tzv. edutainment, tj. kombinace výuky a zábavy, v tomto případě výuku anglického jazyka. Abych zbytečně nepsal duplicitní informace, více se můžete dočíst např. zde:


Co se obecně moc nedozvíte, je to, že již téměř 10 let se Stevem Wattsem skládáme a nahráváme písničky, které jsou součástí jak výukových materiálů Wow! English, tak právě kanálu Steve and Maggie. Od roku 2020 jsme posunuli tvorbu videí na novou úroveň tím, že jsem mohl začít komponovat i soundtrack na míru každému videu. Vždy jsem chtěl zkusit takový způsob práce a je to vlastně splněný sen - cliché alert!!! - živit se tím, co mě baví. Ale, jak by zhruba řekl jeden můj známý: "Je to hlavně jakoby výzva, rozumíš..."


Rád bych se touto cestou s Vámi podělil o ukázky mé práce z poslední doby, což obnáší vždy směs činností: nahrávání písniček, vytvoření a synchronizaci zvukových efektů a mluveného slova s obrazem, kompozici soundtracku k jednotlivých scénám a následný mix zvuku.


Přeji příjemný poslech a zábavnou podívanou!


G

29 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page